ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

8707

Дата реєстрації:

19.03.2021

Проголосовано:

15.04.2021 13:24:52

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  32
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 8707


 
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 


 
_____________ м.Червоноград _______
     


 

Про розгляд заяви громадянина

Пліша Григорія Яковича в м. Червоноград

 

Розглянувши заяву громадянина Пліша Григорія Яковича  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Відмовити громадянину Плішу Григорію Яковичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0700 га для ведення садівництва в місті Червоноград, біля садівничого кооперативу «Березняки» у зв’язку з тим, що розміщення нової дачної та садової забудови в межах населених пунктів не допускається у відповідності до Державних будівельних норм України ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій» та не відповідає вимогам містобудівної документації м. Червонограда, а саме плану зонування території міста Червонограда.

2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ