ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

8807

Дата реєстрації:

19.03.2021

Проголосовано:

15.04.2021 13:26:23

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  32
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 8807
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я
 


 
_____________ м.Червоноград _______
     


Про розгляд клопотання релігійної громади

Української Греко – Католицької Церкви

Пресвятої Богородиці Владичиці України

 

Розглянувши клопотання релігійної громади Української Греко – Католицької Церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України про затвердження проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2764га для будівництва та обслуговування парафіяльної установи соціального забезпечення та служіння для соціально незахищених верств населення (код КВЦПЗ - 03.04 - для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій) в місті Червонограді на вулиці Героїв Майдану, 14 «а» та передати її в постійне користування релігійній громаді Української Греко – Католицької Церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України.

Кадастровий номер земельної дiлянки–4611800000:03:005:0093.

2. Релігійній громаді Української Греко – Католицької Церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України забезпечити проведення державної реєстрацiї права комунальної власностi за Червоноградською мiською радою (код 26269722), а також державну реєстрацiю права постійного користування на земельну дiлянку згiдно даного рiшення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.

3. Релігійній громаді Української Греко – Католицької Церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України використовувати дану земельну ділянку для будівництва та обслуговування парафіяльної установи соціального забезпечення та служіння для соціально незахищених верств населення, у відповідно до обов’язків землекористувачів, як зазначено у ст. 96 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                                   Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ